dzisiaj jest: 23 sierpnia 2017. imieniny: Róża, Apolinary, Filip
wersja polska


FLASH_IMAGE
Witamy na nowej stronie WWW Gminy
Powstaje nowa Strona WWW naszej gminy. Serwis tworzymy od podstaw, dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. W przyszłości strona będzie źródłem ciekawych informacji z życia gminy. (wiecej)

IMG

Lista dzieci zakwalifikowanych do Projektu pn. Akademia przedszkolaka w Gminie Fałków

 

  ...więcej
IMG

Nabór na wolne stanowiska pracy

 

Nabór na wolne stanowiska pracy - Pracownik przedszkola oraz Pomoc pracownika przedszkola do prowadzenia zajęć dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczych z dziećmi w wieku 3-6 lat w ramach Projektu pt: AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA W GMINIE FAŁKÓW

  ...więcej
IMG

INFORMACJA W SPRAWIE GOSPODARKI WODNO-ŚCIEKOWEJ

 

Szanowni mieszkańcy, Pragnąć dotrzeć do jak największej liczby mieszkańców naszej Gminy korzystając z uprzejmości Państwa Radnych i Sołtysów oraz naszej strony internetowej celem przekazania spostrzeżeń jakie nasuwają się w zakresie gospodarowania wodą i odprowadzaniem ścieków z gospodarstw domowych na terenie Gminy Fałków.

  ...więcej
IMG

Projekt "Akademia przedszkolaka w Gminie Fałków"

 

Gmina Fałków realizuje przedsięwzięcie pn. Akademia przedszkolaka w Gminie Fałków. Jest to projekt o charakterze edukacyjnym. W ramach projektu utworzone zostaną trzy grupy przedszkolne w istniejących punktach przedszkolnych, w tym dwie zlokalizowane w Publicznej Szkole Podstawowej w Fałkowie oraz jedna w Publicznej Szkole Podstawowej w Czermnie.

  ...więcej
IMG

Bezpłatny kurs języka angielskiego

 

Bezpłatny kurs j. angielskiego od podstaw dla osób po 25 roku życia, z max średnim wykształceniem, zamieszkałych/uczących się na terenie powiatu koneckiego. Zapraszamy w imieniu organizatorów

  ...więcej
IMG

Zmiana terminu odczytu wodomierzy w Fałkowie i Starzechowicach

 

Urząd Gminy w Fałkowie informuje, że odczyt wodomierzy i opłata za pobór wody w miejscowości Fałków, odbędzie się w dniach 21 i 24 lipca 2017 r, natomiast w miejscowości Starzechowice w dniu 17 lipca 2017 roku Przepraszamy za zmiany.

IMG

Świadczenie 500 + na nowy okres zasiłkowy 2017/2018

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Fałkowie, informuje iż wnioski o przyznanie prawa do świadczenia wychowawczego 500+ na nowy okres zasiłkowy (2017/2018) będą wydawane i przyjmowane od 1 sierpnia 2017 r. Wnioski o przyznanie prawa do zasiłku rodzinnego oraz dodatków do zasiłku rodzinnego będą wydawane i przyjmowane od 1 września 2017 r. Nowe, zmienione druki wniosków o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego będą dostępne po 1 sierpnia 2017 r., natomiast wnioski o ustalenie prawa do zasiłków rodzinnych oraz dodatków po 1 września 2017 r. Przy ustalaniu prawa do zasiłku rodzinnego wraz z dodatkami oraz świadczenia wychowawczego na okres zasiłkowy 2017/2018 należy wykazać dochody za rok 2016 uwzględniając zmiany źródeł dochodów w 2017 r. wszystkich członków rodziny.

IMG

Harmonogram odczytu wodomierzy - II rata 2017

 

HARMONOGRAM ODCZYTU WODOMIERZY I POBORU OPŁAT ZA WODĘ NA TERENIE GMINY FAŁKÓW-II RATA 2017

  ...więcej
IMG

Dni Gminy Fałków 2017

 

Wójt Gminy Fałków Henryk Konieczny i Przewodnicząca Rady Gminy w Fałkowie Anna Pluta, mają przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców gminy na festyn rodzinny organizowany w dniu 08 lipca 2017 roku w ramach Dni Gminy Fałków 2017

  ...więcej
IMG

Ogłoszenie

 

Urząd Gminy w Fałkowie informuje, że w dniu 09.06.2017r. w godzinach od 7.00 do 17.00 mogą wystąpić braki w dostawie wody z powodu konserwacji wodociągu. Za utrudnienia przepraszamy.

Pokazano 1 - 10 z 181
Następne >>